Contact

Info:

Maija Ihantola, coordinator
puh: 041 5368232
info @ ulos2021.fi 

På svenska: 050 524 9624 / Eva-Lotta

Twitter , Facebook, Instagram : @UlosUtOut  #ulos2021

Organizers:

Finlands Svenska Idrott r.f, Eva-Lotta Backman, ombudsman för barn- och ungdomsenheten, eva-lotta @ idrott.fi

Suomen luonto- ja ympäristökoulujen liitto ry/ LYKE-verkosto, Niina Mykra, toiminnanjohtaja, niina.mykra @ luontokoulut.fi

Suomen Metsäyhdistys, Henna Nummela, tapahtumakoordinaattori,  henna.nummela @ smy.fi

Suomen nuorisokeskusyhdistys ry, Heli Eischer, seikkailukasvatuksen asiantuntija, heli.eischer @ snk.fi

Suomen ympäristöopisto Sykli, Anna Kettunen, kouluttaja, anna.kettunen @ sykli.fi

Ympäristökasvatusjärjestö FEE Suomi, Sinikka Kunttu, sinikka.kunttu @ feesuomi.fi

WWF Suomi, Hanna Seimola, hanna.seimola @ wwf.fi

Yhteistyössä:

Freshabit LIFE IP -hanke, Viliina Evokari, projektipäälllikkö, etunimi.sukunimi@metsa.fi

Pohjois-Suomen AVI / Sirpa Kova & Itä-Suomen AVI / Kari Lehtola (etunimi.sukunimi@avi.fi)

Twitter, Facebook, Instagram : @UlosUtOut #ulos2021